Pipety wielomiarowe, szkło sodowo-wapniowe, klasa AS, podziałka niebieska, typ 2
Treść:
1
Numer produktu:
7981730
Informacje dot. produktu "Pipety wielomiarowe, szkło sodowo-wapniowe, klasa AS, podziałka niebieska, typ 2"
Wzorcowane na wylew EX (TD). Podziałka główna w formie pierścieni. Z datowaną identyfikacją partii. Deklaracja zgodności wg DIN 12600. Z niebieską podziałką. Z podziałką aż do końcówki, zero w końcówce. Typ 2, wg DIN EN ISO 835. Od 5 ml z bawełnianą zatyczką w standardzie.
Dodatkowe certyfikaty partii mogą być generowane i drukowane w dowolnym momencie bezpłatnie na stronie internetowej producenta.
Dodatkowe certyfikaty partii mogą być generowane i drukowane w dowolnym momencie bezpłatnie na stronie internetowej producenta.
| Długość: | 360 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | AS |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 1101354 |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Typ pipety wielomiarowej: | Typ 2 |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 835 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Tak |