Pipety wielomiarowe, szkło sodowo-wapniowe, klasa AS, niebieska podziałka, typ 3
Treść:
1
Numer produktu:
9272380
Informacje dot. produktu "Pipety wielomiarowe, szkło sodowo-wapniowe, klasa AS, niebieska podziałka, typ 3"
Wzorcowane na wylew (TD, Ex). Z naniesionym oznaczeniem serii. Certyfikat zgodności wg DIN 12600. Główne punkty podziałki w formie pierścieni. Podziałka i napisy wykonane trwałą, niebieską, wysoce kontrastową emalią. Typ 3, zero na górze, zgodnie z normą DIN EN ISO 835. Pipety o poj. 5 mL i większej dostarczane z zatyczką z waty.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta www.hirschmannlab.com. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta www.hirschmannlab.com. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
| Długość: | 360 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | AS |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 1101129 |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 0.5 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,006 ±·ml |
| Typ pipety wielomiarowej: | Typ 3 |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Wzorzec: | DIN 12600, DIN EN ISO 835 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Nie |