Pipety wielomiarowe, szkło sodowo-wapniowe, klasa AS, niebieska podziałka, typ 2
Treść:
1
Numer produktu:
9272025
Informacje dot. produktu "Pipety wielomiarowe, szkło sodowo-wapniowe, klasa AS, niebieska podziałka, typ 2"
Pipety wielomiarowe BLAUBRAND® dostarczane są z numerem serii i jednym certyfikatem serii dołączonym do oryginalnego opakowania zbiorczego. Certyfikat indywidualny, certyfikat USP lub certyfikat kalibracji DKD dostępny na życzenie.
- Typ 2 (poj. nominalna na górze)
- Zgodne z normą DIN EN ISO 835
- Oznaczenie DE-M
- Podziałka i napisy wykonane z trwałej, niebieskiej, wysoce kontrastowej emalii
- Wzorcowane na wylew (Ex, TD)
- Czas wypływu 5 sekund
| Długość: | 450 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | AS |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 27825 ALT |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,1 ±·ml |
| Typ pipety wielomiarowej: | Typ 2 |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Tak |