Pipety Samco™, PE, z cienką, przedłużoną końcówką
Treść:
400
Numer produktu:
4653983
Informacje dot. produktu "Pipety Samco™, PE, z cienką, przedłużoną końcówką"
Do usuwania warstw komórek i rozdzielania próbek krwi.
- Obojętny, nietoksyczny polietylen
- Precyzyjne końcówki
- Certyfikat ISO 13485:2003
| Długość: | 104 mm |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 231 |
| Objętość pobierania: | 1.0 ml |
| Opakowanie: | 1 x Opakowanie zbiorcze po 400 |
| Pojemność nominalna: | 1.7 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121509 |
| VP: | 1 |
| Zawartość VP: | 400 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Nie |
| Z zatyczką z waty: | Nie |
| Ø korpusu: | 3.0 mm |