Pipety Samco™, PE, z podziałką
Treść:
500
Numer produktu:
4653964
Informacje dot. produktu "Pipety Samco™, PE, z podziałką"
- Obojętny, nietoksyczny polietylen
- Precyzyjne końcówki
- Certyfikat ISO 13485:2003
| Długość: | 140 mm |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 212 |
| Objętość pobierania: | 2.1 ml |
| Opakowanie: | 1 x Opakowanie zbiorcze po 500 |
| Pojemność nominalna: | 3.9 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121509 |
| VP: | 1 |
| Zawartość VP: | 500 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Nie |
| Z podziałką: | Tak |
| Z zatyczką z waty: | Nie |
| Ø korpusu: | 4.7 mm |