Pipety Samco™, PE, ekstra długie
Treść:
400
Numer produktu:
4654033
Informacje dot. produktu "Pipety Samco™, PE, ekstra długie"
Do zastosowań w hodowli tkanek, pobierania próbek surowicy i osocza oraz analizy krwi i moczu.
- Obojętny, nietoksyczny polietylen
- Precyzyjne końcówki
- Certyfikat ISO 13485:2003
| Długość: | 225 mm |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 262 |
| Objętość pobierania: | 2.3 ml |
| Opakowanie: | 1 x Opakowanie zbiorcze po 400 |
| Pojemność nominalna: | 5.6 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121509 |
| VP: | 1 |
| Zawartość VP: | 400 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Nie |
| Z zatyczką z waty: | Nie |
| Ø korpusu: | 5.0 mm |