Pipety Samco™, PE, z cienką końcówką
Treść:
500
Numer produktu:
4653989
Informacje dot. produktu "Pipety Samco™, PE, z cienką końcówką"
Do usuwania warstw komórek i rozdzielania próbek krwi.
- Obojętny, nietoksyczny polietylen
- Precyzyjne końcówki
- Certyfikat ISO 13485:2003
| Długość: | 147 mm |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 232-10S |
| Objętość pobierania: | 3.3 ml |
| Opakowanie: | Worek po 10 |
| Pojemność nominalna: | 5.8 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121509 |
| Zawartość VP: | 10 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Nie |
| Z zatyczką z waty: | Nie |
| Ø korpusu: | 4.6 mm |