Pipety Samco™, PE, SEDI-PET™
Treść:
500
Numer produktu:
4654013
Informacje dot. produktu "Pipety Samco™, PE, SEDI-PET™"
Z elastycznym, wąskim trzonem.
| Długość: | 64 mm |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 241 |
| Objętość pobierania: | 0.8 ml |
| Opakowanie: | 1 x Opakowanie zbiorcze po 500 |
| Pojemność nominalna: | 1.3 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121509 |
| VP: | 1 |
| Zawartość VP: | 500 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Nie |
| Z zatyczką z waty: | Nie |
| Ø korpusu: | 2.5 mm |