Multi-parameter measuring device Liquiline Mobile CML18, with USB data and charging cable | Type: CML18
Treść:
1
Numer produktu:
4696930
Informacje dot. produktu "Multi-parameter measuring device Liquiline Mobile CML18, with USB data and charging cable | Type: CML18"
| Ciężar: | 155 g |
|---|---|
| Głębokość: | 47 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Numer artykułu producenta: | CML18-AAACA1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 54 mm |
| Typ: | CML18 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 54 x 47 x 84 mm |
| Wysokość: | 84 mm |