pH electrode CPL51E | Type: CPL51E
Treść:
1
Numer produktu:
4696933
Informacje dot. produktu "pH electrode CPL51E | Type: CPL51E"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | CPL51E-8A7AHH2 |
| Temperatura: | -5 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | CPL51E |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Ø Trzonu: | 12 mm |