pH electrode CPL59E | Type: CPL59E
Treść:
1
Numer produktu:
4696936
Informacje dot. produktu "pH electrode CPL59E | Type: CPL59E"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 135 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | CPL59E-8A7BTA2 |
| Temperatura: | 0 ... 135 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | CPL59E |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Ø Trzonu: | 12 mm |