Miniwytrząsarka typu vortex VXMNPS
Treść:
1
Numer produktu:
4659501
Informacje dot. produktu "Miniwytrząsarka typu vortex VXMNPS"
Model pulsacyjny charakteryzuje się unikalnym ruchem pulsacyjnym, który redukuje wytwarzanie ciepła, zapewniając jednocześnie bardziej efektywne mieszanie i rozerwanie komórek.
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z nakładką i gumowym wiekiem 76 mm i uchwytem ze stali nierdzewnej na probówki
- przełącznik Rocker Auto/Standby/On
- wyświetlacze LED dla prędkości/czasu
- przyciski góra/dół dla przycisku impulsowego regulacji punktu nastawy
- Timer od 1 s do 9999 min
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z nakładką i gumowym wiekiem 76 mm i uchwytem ze stali nierdzewnej na probówki
| Amplituda wstrząsania: | 2.5 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 4.4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 210 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2800 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 135 W |
| Numer artykułu producenta: | 30392131 |
| Prędkość: | 500 ... 2,800 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny/obrotowy |
| Szerokość: | 123 mm |
| Typ: | VXMNPS |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 123 x 210 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |