Miniwytrząsarka typu vortex VXMNDG
Treść:
1
Numer produktu:
4659500
Informacje dot. produktu "Miniwytrząsarka typu vortex VXMNDG"
Model cyfrowy umożliwia wprowadzanie dokładnej prędkości i czasu w celu uzyskania powtarzalnych wyników.
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z nakładką i gumowym wiekiem 76 mm
- przełącznik Rocker Auto/Standby/On
- wyświetlacze LED do regulacji prędkości/czasu
- przyciski góra/dół do regulacji punktu nastawy
- praca w trybie ciągłym lub w trybie TOUCH
- Timer od 1 s do 9999 min
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z nakładką i gumowym wiekiem 76 mm
| Amplituda wstrząsania: | 4.9 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 4.4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 210 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2800 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 135 W |
| Numer artykułu producenta: | 30392124 |
| Prędkość: | 500 ... 2,800 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 123 mm |
| Typ: | VXMNDG |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 123 x 210 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |