Miniwytrząsarka typu vortex VXMNFS
Treść:
1
Numer produktu:
4659498
Informacje dot. produktu "Miniwytrząsarka typu vortex VXMNFS"
Model o stałej prędkości umożliwia szybkie mieszanie przy użyciu jednego przycisku.
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z nakładką i gumowym wiekiem 76 mm
- mieszanie przy stałej prędkości
- praca w trybie TOUCH
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z nakładką i gumowym wiekiem 76 mm
| Amplituda wstrząsania: | 4.9 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 4.4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 210 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2800 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 135 W |
| Numer artykułu producenta: | 30392110 |
| Prędkość: | 2,800 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 123 mm |
| Typ: | VXMNFS |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 123 x 210 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Nie |
| Z timerem: | Nie |