Miniaturowy termometr bagnetowy testo 905-T1
Treść:
1
Numer produktu:
9718228
Informacje dot. produktu "Miniaturowy termometr bagnetowy testo 905-T1"
Jeden z najszybszych dostępnych miniaturowych termometrów bagnetowych, szeroki zakres pomiarowy od -50 do 350°C, przy krótkiej ekspozycji (1 do 2 minut) aż do 500°C. Profesjonalny czujnik przemysłowy (termopara typu K) zapewnia znacznie większą dokładność w górnym zakresie pomiarowym niż większość termometrów z tego przedziału cenowego. Posiada klips mocujący i baterię. Certyfikat kalibracji na życzenie.
| Specyfikacja | |
| Dokładnośc ±1 cyfr (°C): | ± 1% zakresu pomiarowego (100 ... 500) ± 1 (-50 ... 99.9) |
| Rozdzielczość (°C): | 0,1 (-50 ... 500) |
| Temperatura pracy (°C): | 0 ... 40 |
| Temperatura przechowywania (°C): | -20 ... 70 |
| Zasilanie: | 3 x AAA |
| Czas pracy (godz): | 1000 |
| Czas Auto-Wyłączania (min): | 10 |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 80 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 3 x 200 mm |
| Dokładność: | ±1 °C (-50 ... 99.9), ±1 % of measurement value (100 ... 500) |
| Długość czujnika: | 200 mm |
| Głębokość: | 70 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Temperatura: | 500 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05609055 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 40 mm |
| Temperatura: | -50 ... 500 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | testo 905-T1 |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 40 x 70 x 270 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Ø czujnika: | 3 mm |