Termometry do żywności i towarów mrożonych, typ 105
Treść:
1
Numer produktu:
9718002
Informacje dot. produktu "Termometry do żywności i towarów mrożonych, typ 105"
Termometr penetracyjny, obsługa jedną ręką.. Do pomiarów zgodnie z dyrektywą UE (EN13485) dotyczącą kontroli środków spożywczych (HACCP). Wodoodporny, może być płukany. Z baterią.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy: | -50 ... 275 °C |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Dokładność: | ± 0,5 °C (-20 ... 100 °C) ± 1 °C (-50 ... -20,1 °C) ± 1 % (100,1 ... 275 °C) |
| Czas reakcji (t99): | 10 sek |
| Wymiary: Wymiary sondy (dł. x śr.): | 148 x 38 x 195 mm (z sondą) 100 x 5 mm |
| Zasilanie: | 4 x LR44 |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP65 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 156 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 5 x 100 mm |
| Dokładność: | ±1.0 °C (-50 ... -20.1 °C), ±0.5 °C (-20 ... 100 °C), ±1 % of measurement value (100.1 ... 275 °C) |
| Długość czujnika: | 100 mm |
| Głębokość: | 195 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 275 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05631051 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 148 mm |
| Temperatura: | -50 ... 275 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | testo 105 |
| Typ sondy: | NTC |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 148 x 195 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Ø czujnika: | 5 mm |