Termometry cyfrowe mini
Treść:
1
Numer produktu:
6235640
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe mini"
Szybki czas odpowiedzi i dobra dokładność. Niewielkie i wygodne do pomiarów w terenie. Mogą być stosowane jako termometr immersyjny/zanurzeniowy z osłoną ochronną na czujnik lub termometr powierzchniowy z końcówką o śred. 1,6 mm. Posiadają baterię.
| Baterii/akumulatora: | 1 x LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 20 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 3.5 x 124 mm |
| Dokładność: | ±2 °C (-30 ... -10.1 °C), ±1 °C (-10 ... 99.9 °C), ±2 % of measurement value (100 ... 150 °C) |
| Długość czujnika: | 124 mm |
| Głębokość: | 23 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05601110 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C (-19.9 ... 150 °C), 1 °C (remaining range) |
| Szerokość: | 35 mm |
| Temperatura: | -50 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 35 x 23 x 147 mm |
| Wysokość: | 147 mm |
| Ø czujnika: | 3.5 mm |