Mieszadła magnetyczne, z grzaniem, C-MAG HS 10
Treść:
1
Numer produktu:
4008093
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, z grzaniem, C-MAG HS 10"
Złącze zgodne z normą DIN 12878 do podłączenia termometru kontaktowego, np. ETS-D5; możliwa precyzyjna regulacja temp.
| Ciężar: | 6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 415 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 260 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. bezpieczna temperatura: | 550 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 5 °C/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 500 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 15 l |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura grzania: | 50 °C |
| Moc cieplna: | 1500 W |
| Moc znamionowa: | 270 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003581402 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Ceramika szklana |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 260 x 260 mm |
| Prędkość: | 100 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 300 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 260 mm |
| Temperatura bezpieczna: | 550 °C |
| Temperatura ogrzewania: | 50 ... 500 °C |
| Typ: | C-MAG HS 10 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 415 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowe/cyfrowe |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |