Zestawy mieszadeł magnetycznych, C-MAG HS 7
Treść:
1
Numer produktu:
6235183
Informacje dot. produktu "Zestawy mieszadeł magnetycznych, C-MAG HS 7"
Zestaw C-MAG HS 7 zawiera: Mieszadło magnetyczne C-MAG HS 7 z grzaniem, elektroniczny termometr kontaktowy ETS-D5, uchwyt H 38, pręt statywu H 16 V i łącznik krzyżowy H 44.
| Ciężar: | 5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 335 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 5 °C/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 500 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 10 l |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura grzania: | 50 °C |
| Moc cieplna: | 1000 W |
| Moc znamionowa: | 1020 W |
| Numer artykułu producenta: | 0009015900 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Ceramika |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 180 x 180 mm |
| Prędkość: | 100 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 220 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 180 mm |
| Temperatura ogrzewania: | 50 ... 500 °C |
| Typ: | C-MAG HS 7 Paket |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 335 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |