Mieszadła magnetyczne bez grzania, C-MAG MS 4 / MS 7 / MS 10
Treść:
1
Numer produktu:
9720494
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne bez grzania, C-MAG MS 4 / MS 7 / MS 10"
Bez grzania. Z ceramiczno-szklaną płytą wierzchnią, o dużej odporności chemicznej.
- Mocny silnik pozwalający na mieszanie obj. do 5 l, 10 l lub 15 l (H2O)
- Uniesiony ponad podstawę panel kontrolny pozostaje zabezpieczony w przypadku zalania mieszadła
| Ciężar: | 5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 330 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 10 l |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003582400 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Ceramika szklana |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 180 x 180 mm |
| Prędkość: | 100 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 220 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 180 mm |
| Typ: | C-MAG MS 7 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 330 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |