Mieszadła magnetyczne LLG-uniSTIRRER 1/M4
Treść:
1
Numer produktu:
6263425
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne LLG-uniSTIRRER 1/M4"
Wyjątkowo płaskie mieszadła magnetyczne z minutnikiem, bez grzania. Naped magnetyczny, nie zawierają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie wymagają konserwacji. W celu poprawienia efektywności mieszania istnieje możliwość zmiany kierunku obrotów co 30 sekund.
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, 4 mieszadełko magnetyczne 25 x 8 mm
- Mozliwość mieszania do 400 mlna jednym stanowisku
- Minutnik (od 1 do 99 min, praca ciągła)
- 100% bezawaryjny i bezobsługowy napęd indukcyjny
- Wyświetlacz LED umożliwiający dokładne ustawienie prędkości obrotowej
- Cyfrowa regulacja prędkości
- Możliwość zmiany kierunku obrotów
- Wysoka klasa bezpieczeństwa IP 65
- Powierzchnia ze stali nierdzewnej
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, 4 mieszadełko magnetyczne 25 x 8 mm
| Ciężar: | 1900 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 457 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 385 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kolor obudowy: | Pomarańczowy |
| Liczba punktów mieszania: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 13 W |
| Numer artykułu producenta: | 6263425 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 400 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 95 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 122 x 385 mm |
| Prędkość: | 15 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 15 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 126 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 122 mm |
| Typ: | LLG-uni STIRRER 1/M4 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 126 x 457 x 13.5 mm |
| Wysokość: | 13.5 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |