Mieszadła magnetyczne LLG-uniSTIRRER 1
Treść:
1
Numer produktu:
6263420
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne LLG-uniSTIRRER 1"
Wyjątkowo płaskie mieszadła magnetyczne bez grzania. Nie zawierają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie wymagają konserwacji. W celu poprawienia efektywności mieszania istnieje możliwość zmiany kierunku obrotów co 30 sekund.
Zakres dostawy: mieszadło magnetyczne, przewód zasilający, adaptery do podłączenia mieszadła do gniazdek stosowanych w UK i pozostałych krajach.
- Minutnik (od 1 do 99 min, praca ciągła)
- 100% bezawaryjny i bezobsługowy napęd indukcyjny
- Wyświetlacz LED umożliwiający dokładne ustawienie prędkości obrotowej
- Cyfrowa regulacja prędkości
- Możliwość zmiany kierunku obrotów
- Wysoka klasa bezpieczeństwa IP65
- Powierzchnia ze stali nierdzewnej
Zakres dostawy: mieszadło magnetyczne, przewód zasilający, adaptery do podłączenia mieszadła do gniazdek stosowanych w UK i pozostałych krajach.
| Ciężar: | 500 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 155 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kolor obudowy: | Pomarańczowy |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. wydajność mieszania: | 800 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 5 W |
| Numer artykułu producenta: | 6263420 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Prędkość: | 15 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 15 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 110 mm |
| Typ: | LLG-uniSTIRRER 1 |
| Typ wtyczki: | Uniwersalny |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 155 x 12 mm |
| Wysokość: | 12 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |
| Ø powierzchni roboczej: | 94 mm |