Mieszadła magnetyczne LLG-uniSTIRRER 2
Treść:
1
Numer produktu:
6263430
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne LLG-uniSTIRRER 2"
Łatwe w obsłudze i niedrogie. Mieszadła magnetyczne bez funkcji grzania. Przeznaczone do mieszania objętości do 1000 ml w zakresie od 0 do 2000 obr./min. Średnica płyty 120 mm. Obudowa wykonana z tworzywa ABS.
Opcjonalnie dostępny aluminiowy pręt statywu - należy zamawiać osobno (Nr kat. 6.263 435).
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, zasilacz, 2 pręty mieszadła magnetycznego 27 x 8 mm i 34 x 8 mm
Opcjonalnie dostępny aluminiowy pręt statywu - należy zamawiać osobno (Nr kat. 6.263 435).
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, zasilacz, 2 pręty mieszadła magnetycznego 27 x 8 mm i 34 x 8 mm
| Ciężar: | 500 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 0 ... 50 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 135 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 120 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Pomarańczowy |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 1 l |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 0 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6263430 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Aluminium |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 120 x 120 mm |
| Prędkość: | 0 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 150 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 120 mm |
| Typ: | LLG-uniSTIRRER 2 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 135 x 53 mm |
| Wysokość: | 53 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |