Miernik temperatury testo 112 zestaw
Treść:
1
Numer produktu:
4680544
Informacje dot. produktu "Miernik temperatury testo 112 zestaw"
Precyzyjny miernik temperatury z zatwierdzeniem PTB. Idealny do niezawodnych i wygodnych pomiarów temperatury w sektorze spożywczym do kontroli żywności. Do wejścia czujnika można podłączyć zarówno sondy NTC, jak i Pt100. Zakres temperatury miernika zależy od zastosowanej sondy temperatury.
Do miernika można podłączyć opcjonalną drukarkę w celu dokumentowania wartości temperatury na miejscu.
Miernik temperatury z certyfikatem zgodności jest zatwierdzony do oficjalnych pomiarów kontrolnych w połączeniu z sondami temperatury Pt100 i NTC z certyfikatem zgodności.
Zakres dostawy: Miernik temperatury z certyfikatem zgodności, protokół kalibracji, bateria blokowa 9 V, osłona ochronna TopSafe, sonda spożywcza Pt100 z certyfikatem zgodności, torba transportowa, karty szkoleniowe HACCP
- Duży, podświetlany wyświetlacz
- Alarm dźwiękowy po przekroczeniu wartości granicznych
- Indywidualnie regulowane wartości graniczne
- Wyświetlanie i przechowywanie wartości min./maks.
- Funkcja wstrzymania
- Niezawodność pomiaru dzięki zintegrowanemu autotestowi
Do miernika można podłączyć opcjonalną drukarkę w celu dokumentowania wartości temperatury na miejscu.
Zakres dostawy: Miernik temperatury z certyfikatem zgodności, protokół kalibracji, bateria blokowa 9 V, osłona ochronna TopSafe, sonda spożywcza Pt100 z certyfikatem zgodności, torba transportowa, karty szkoleniowe HACCP
| Ciężar: | 186 g |
|---|---|
| Głębokość: | 182 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05630100 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 64 mm |
| Temperatura: | -50 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | testo 112 Set |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 64 x 182 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |