Miernik temperatury testo 112, z certyfikatem zgodności
Treść:
1
Numer produktu:
4668518
Informacje dot. produktu "Miernik temperatury testo 112, z certyfikatem zgodności"
Precyzyjny miernik temperatury z zatwierdzeniem PTB. Idealny do niezawodnych i wygodnych pomiarów temperatury w sektorze spożywczym do kontroli żywności. Do wejścia czujnika można podłączyć zarówno sondy NTC, jak i Pt100. Zakres temperatury miernika zależy od zastosowanej sondy temperatury.
Do miernika można podłączyć opcjonalną drukarkę w celu dokumentowania wartości temperatury na miejscu.
Miernik temperatury z certyfikatem zgodności jest zatwierdzony do oficjalnych pomiarów kontrolnych w połączeniu z sondami temperatury Pt100 i NTC z certyfikatem zgodności.
Sondy temperatury Pt100 i NTC z certyfikatem zgodności należy zamawiać osobno.
Zakres dostawy: Miernik temperatury z certyfikatem zgodności, protokół kalibracji, bateria blokowa 9 V
- Duży, podświetlany wyświetlacz
- Alarm dźwiękowy po przekroczeniu wartości granicznych
- Indywidualnie regulowane wartości graniczne
- Wyświetlanie i przechowywanie wartości min./maks.
- Funkcja wstrzymania
- Niezawodność pomiaru dzięki zintegrowanemu autotestowi
Do miernika można podłączyć opcjonalną drukarkę w celu dokumentowania wartości temperatury na miejscu.
Sondy temperatury Pt100 i NTC z certyfikatem zgodności należy zamawiać osobno.
Zakres dostawy: Miernik temperatury z certyfikatem zgodności, protokół kalibracji, bateria blokowa 9 V
| Ciężar: | 186 g |
|---|---|
| Głębokość: | 182 mm |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 0560112801 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 64 mm |
| Typ: | testo 112 |
| Typ sondy: | Bez |
| UNSPSC: | 41-11-22-12 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 64 x 182 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |