Łaźnie ultradźwiękowe, SONOREX SUPER, bez ogrzewaniem
Treść:
1
Numer produktu:
9877540
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe, SONOREX SUPER, bez ogrzewaniem"
Urządzenia te pracują przy częstotliwości 35 kHz i posiadają przetworniki o dużej mocy czyszczącej. Funkcja SweepTec® powodująca ciągłą modulację fali ultradźwiękowej zapewnia równy i jednorodny rozkład ultradźwięków, co umozliwia równomierne i delikatne czyszczenie. Wszystkie modele są zabezpieczone przed rozbryzgiwaniem i posiadają zbiorniki oraz obudowę ze stali nierdzewnej (model RK 102H jest pokryty chromem).
Do czyszczenia szkła technicznego, np. biuret, pipet, szalek Petriego i kolb, wszelkiego rodzaju części metalowych, elementów elektronicznych. Nadają się również do czyszczenia i dezynfekcji narzędzi medycznych oraz do odgazowania cieczy (np. do oznaczania gęstości), tworzenia emulsji.
Urządzenia te pracują przy częstotliwości 35 kHz i posiadają przetworniki o dużej mocy czyszczącej. Funkcja SweepTec® powodująca ciągłą modulację fali ultradźwiękowej zapewnia równy i jednorodny rozkład ultradźwięków, co umozliwia równomierne i delikatne czyszczenie. Wszystkie modele są zabezpieczone przed rozbryzgiwaniem i posiadają zbiorniki oraz obudowę ze stali nierdzewnej (model RK 102H jest pokryty chromem).
Do czyszczenia szkła technicznego, np. biuret, pipet, szalek Petriego i kolb, wszelkiego rodzaju części metalowych, elementów elektronicznych. Nadają się również do czyszczenia i dezynfekcji narzędzi medycznych oraz do odgazowania cieczy (np. do oznaczania gęstości), tworzenia emulsji.
Do czyszczenia szkła technicznego, np. biuret, pipet, szalek Petriego i kolb, wszelkiego rodzaju części metalowych, elementów elektronicznych. Nadają się również do czyszczenia i dezynfekcji narzędzi medycznych oraz do odgazowania cieczy (np. do oznaczania gęstości), tworzenia emulsji.
Do czyszczenia szkła technicznego, np. biuret, pipet, szalek Petriego i kolb, wszelkiego rodzaju części metalowych, elementów elektronicznych. Nadają się również do czyszczenia i dezynfekcji narzędzi medycznych oraz do odgazowania cieczy (np. do oznaczania gęstości), tworzenia emulsji.
| Ciężar: | 8.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 35 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 325 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc ultradźwiękowa: | 215 W |
| Numer artykułu producenta: | 277 |
| Pojemność nominalna: | 13.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 325 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 355 mm |
| Typ: | RK 514 |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 325 x 300 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 355 x 325 x 305 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 305 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |