Kosze do zawieszania, okrągłe, do łaźni ultradźwiękowych Sonorex
Treść:
1
Numer produktu:
9877634
Informacje dot. produktu "Kosze do zawieszania, okrągłe, do łaźni ultradźwiękowych Sonorex"
Stal nierdzewna. Z możliwością regulacji.
Optymalna transmisja fal ultradźwiękowych. Przedmioty przeznaczone do czyszczenia nie powinny być umieszczane na dnie zbiornika.
Optymalna transmisja fal ultradźwiękowych. Przedmioty przeznaczone do czyszczenia nie powinny być umieszczane na dnie zbiornika.
| Dla: | RK/DT 106 |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 356 |
| Typ: | K 6 |
| UNSPSC: | 41103715 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 215 x 50 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 50 mm |
| Ø wewnętrzna: | 215 mm |