Kosze podwieszane na zlewki do myjek ultradźwiękowych Sonorex
Treść:
1
Numer produktu:
9877642
Informacje dot. produktu "Kosze podwieszane na zlewki do myjek ultradźwiękowych Sonorex"
Rozmiar oczek siatki 1 x 1 mm.
KD 0: Kosz druciany ze stali nierdzewnej
PD 04: Kosz z tworzywa sztucznego z dnem sitowym
*Nieodpowiednie do SD 04, SD 05 i KB 04
KD 0: Kosz druciany ze stali nierdzewnej
PD 04: Kosz z tworzywa sztucznego z dnem sitowym
*Nieodpowiednie do SD 04, SD 05 i KB 04
| Dla: | SD 06/SD 09/EB 05/PD 06 |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 370 |
| Typ: | KD 0 |
| UNSPSC: | 41103715 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 75 x 40 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 40 mm |
| Ø wewnętrzna: | 75 mm |