Łaźnie ultradźwiękowe, Elmasonic Select
Treść:
1
Numer produktu:
4684659
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe, Elmasonic Select"
| Ciężar: | 12.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 37 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 270 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 360 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 1200 W |
| Moc ultradźwiękowa: | 300 W |
| Numer artykułu producenta: | 1106995-001 |
| Pojemność nominalna: | 27.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 475 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 575 mm |
| Temperatura: | 25 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 25 °C |
| Typ: | Select 300 |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 475 x 270 x 195 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 575 x 360 x 330 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 195 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |