Łaźnie ultradźwiękowe, SONOREX DIGITEC, bez ogrzewaniem
Treść:
1
Numer produktu:
9877851
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe, SONOREX DIGITEC, bez ogrzewaniem"
Łaźnie ultradźwiękowe w obudowie ze stali nierdzewnej, ustawienie czasu 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 30 min i ciągłe, diodą ostrzegawczą LED przy nadmiernej temperaturze, odgazowywanie cieczy (DEGAS), funkcja Pulse, SweepTec®.
Łaźnie ultradźwiękowe w obudowie ze stali nierdzewnej, ustawienie czasu 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 30 min i ciągłe, diodą ostrzegawczą LED przy nadmiernej temperaturze, odgazowywanie cieczy (DEGAS), funkcja Pulse, SweepTec®.
| Ciężar: | 8.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 35 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 325 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 33 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc ultradźwiękowa: | 215 W |
| Numer artykułu producenta: | 3250 |
| Pojemność nominalna: | 13.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 325 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 355 mm |
| Typ: | DT 514 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 325 x 300 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 355 x 325 x 305 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 305 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |