: Laboratory conductivitymeter,Model 703, w/o.accessories,range: 0,0µS - 9999 mS/cm
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9704603
Informacje dot. produktu ": Laboratory conductivitymeter,Model 703, w/o.accessories,range: 0,0µS - 9999 mS/cm"
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Dokładność przewodności: | ﹤ 0.5 % of measured value ±2 digits |
| Dokładność temperatury: | ±0.3 K |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 255 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie/ręcznie |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 703 |
| Przewodność: | 0.000 µS/cm ... 2000 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość przewodności: | 0.001 µS/cm |
| Szerokość: | 244 mm |
| Temperatura: | -50 ... 150 °C |
| Typ: | 703 |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 244 x 255 x 95 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |