Czujnik przewodności SE 204
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9774705
Informacje dot. produktu "Czujnik przewodności SE 204"
Czujnik przewodności laboratoryjnej z 4 elektrodami, elektrody grafitowe, obudowa z tworzywa epoksydowego.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 2 bar |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | SE 204 |
| Przewodność: | 1 µS/cm ... 500 mS/cm |
| Stała ogniwa: | 0.475 1/cm |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SE 204 |
| Wtyk złącza: | DIN |
| Zakres pomiaru przewodności: | Epoksyd |
| Ø Trzonu: | 15.3 mm |