Czujnik temperatury do pH-metru i konduktometru Knick 703
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9041384
Informacje dot. produktu "Czujnik temperatury do pH-metru i konduktometru Knick 703"
Czujnik temperatury Pt 1000 do pomiarów temperatury o szybkiej reakcji. Klasa dokładności A wg DIN IEC 751.
| Dla: | 766/765/Portamess﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 911 X pH |
|---|---|
| Klasa dokładności: | A |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | ZU 0156 |
| Temperatura: | -10 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | ZU 0156 |
| Typ sondy: | Pt 1000 |
| UNSPSC: | 41-11-22-12 |