Krystalizatory, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9144059
Informacje dot. produktu "Krystalizatory, DURAN®"
- Zgodne z normą DIN 12338
- Z wylewem
- Naczynia o poj. 100 ml i większej mają białe pole na opisy
- Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP
- Można sterylizować w autoklawie
| Materiał: | Szkło DURAN® |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 213115904 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 190 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wzorzec: | DIN 12338 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 190 mm |