Krystalizatory, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
7021089
Informacje dot. produktu "Krystalizatory, DURAN®"
- DIN 12337
- Bez wylewu
- Naczynia o pojemności 100ml i większej posiadają łatkę do etykietowania
- Szkło typu I / szkło neutralne zgodnie z USP, EP i JP
- Autoklawowalne
| Materiał: | Szkło DURAN® |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 213135906 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| UNSPSC: | 41-12-22-01 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 190 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wzorzec: | DIN 12337 |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø: | 190 mm |