LLG-Crystallising dishes with spout, borosilicate glass 3.3 | Nominal capacity: 2000 ml
Treść:
1
Numer produktu:
4705712
Informacje dot. produktu "LLG-Crystallising dishes with spout, borosilicate glass 3.3 | Nominal capacity: 2000 ml"
| Materiał: | Boro 3.3 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 4705712 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 200 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wzorzec: | DIN 12338 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 200 mm |