Krioprobówki, PP
Treść:
1000
Numer produktu:
6206393
Informacje dot. produktu "Krioprobówki, PP"
Zaprojektowane i przeznaczone do przechowywania materiałów biologicznych, takich jak mikroorganizmy, komórki ludzkie i zwierzęce, itp. w gazowej fazie ciekłego azotu. Z podziałką. Śred. 12,5 mm. Matowa powierzchnia do znakowania i kolorowa nakrywka do szybkiej identyfikacji próbki. Temp. do -196°C. Możliwość sterylizacji promieniami gamma (SAL 10-6) oraz sterylizacji w autoklawie w temp. 121°C (2 bar). Probówki są sterylne, wolne od RNaz, DNaz, DNA i endotoksyn.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
| Maks. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 114831 |
| Odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Pojemność nominalna: | 2.0 ml |
| Rodzaj gwintu: | Na zewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41-12-17-04 |
| Uszczelnienie zamknięcia: | Silikon |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12.5 x 47 mm |
| Wysokość: | 47 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 12.5 mm |

