Kriopojemniki Brand, PV
Treść:
1
Numer produktu:
7071111
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki Brand, PV"
Odporne na temp.: od -196°C do +121°C (w fazie gazowej ciekłego azotu). Możliwość sterylizacji w autoklawie (121°C, 2 bar).
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 3/4/5 ml |
| Głębokość: | 132 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Liczba miejsc: | 81 |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 114864 ALT |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura min.: | -196 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 132 x 132 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
