Kriopojemniki, 81-miejscowe, PP, autoklawowalne
Dacos A/S
Treść:
1
Numer produktu:
9698711
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, 81-miejscowe, PP, autoklawowalne"
Pudełka wykonane z polipropylenu do używania w temperaturach od -90°C. Autoklawowalne w temperaturze 121°C przez 20 minut. Ze stałym separatorem 9 x 9 do krioprobówek 1,0 i 2 ml. Kodowanie wydrukowane na wieczku, by ułatwić identyfikację próbek.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 1,0/2,0 ml |
| Głębokość: | 130 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Liczba miejsc: | 81 |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 9 x 9 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 9 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 9 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | CM81-R |
| Szerokość: | 130 mm |
| Temperatura min.: | -90 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 130 x 130 mm |
| Wysokość: | 50 mm |
| Z wkładką siatkową: | Tak |
