Kriopojemniki, PC
Treść:
1
Numer produktu:
9400947
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, PC"
Stabilne, autoklawowalne. Z nadrukowaną na pokrywie kratką i oznaczeniami numerycznymi. Do przechowywania probówek i krioprobówek o śred. do 13,5 mm (z wyjątkiem typu 5026: do Ø 12,5 mm). Odporność termiczna od -196 do 121 °C.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 1,2/2,0 ml |
| Dla Ø probówek: | 12,5 mm |
| Głębokość: | 133 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 81 |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 9 x 9 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 9 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 9 |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 5026-0909 |
| Szerokość: | 133 mm |
| Temperatura min.: | -196 °C |
| Typ: | 5026 |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 133 x 133 mm |
| Wysokość: | 52 mm |
| Z wkładką siatkową: | Tak |

