Kriopojemniki, PP, autoklawowalne, 133 x 133 mm
Treść:
1
Numer produktu:
9405890
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, PP, autoklawowalne, 133 x 133 mm"
Do kriogenicznego przechowywania krioprobówek o średnicy zewn. do 12,8 mm.
- Układ 9 x 9
- Siatka kodowana numerycznie
- Zdejmowane wkładki do siatki
- Zawias z bezpieczną zatrzaskiwaną pokrywą
- Możliwość układania w stosy
- Otwory spustowe na dnie dla rozlanych cieczy
- Odporność na bardzo niskie temperatury przechowywania od -90°C do 121°C
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 1,2...2,0 ml |
| Głębokość: | 133 mm |
| Kolor: | Naturalny |
| Liczba miejsc: | 81 |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 9 x 9 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 9 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 9 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 51 20 010 |
| Szerokość: | 133 mm |
| Temperatura min.: | -90 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 133 x 133 mm |
| Wysokość: | 52 mm |
| Z wkładką siatkową: | Tak |
