Kriopróbówki, PP
Treść:
500
Numer produktu:
9401233
Informacje dot. produktu "Kriopróbówki, PP"
PP. Sterylne. Przezroczyste. Z nakręcaną zakrywką i polem do opisu.
Do przechowywania prób w niskich temp. do -196°C.
Do przechowywania prób w niskich temp. do -196°C.
| Maks. odporność na temperaturę: | -196 °C |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 121261 |
| Odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Pojemność nominalna: | 2 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121704 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12.5 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Ø: | 12.5 mm |