Krioprobówki, PP, sterylne, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
9401167
Informacje dot. produktu "Krioprobówki, PP, sterylne, LLG"
Z zakrętką w kształcie gwiazdy, do automatycznego zakręcania/odkręcania.
Odporny na temperatury do -196 °C. Nieodpowiednie do pracy w ciekłym azocie. Obszar znakowania, linia napełniania i podziałka nadrukowane na fiolce. Bezpieczna i precyzyjna obsługa materiałów biotechnologicznych. Kod kreskowy nadrukowany na każdej probówce. Nie zawiera DNazy/RNazy. Fiolki i zakrętki można sterylizować w autoklawie w temperaturze 121 °C.
Jednorodna koncepcja:
Nadrukowane podziałki dla dokładnych pomiarów. Duży biały obszar do identyfikacji próbki. Sterylne.
Pakowane w 2 worki po 50 probówek.
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
Odporny na temperatury do -196 °C. Nieodpowiednie do pracy w ciekłym azocie. Obszar znakowania, linia napełniania i podziałka nadrukowane na fiolce. Bezpieczna i precyzyjna obsługa materiałów biotechnologicznych. Kod kreskowy nadrukowany na każdej probówce. Nie zawiera DNazy/RNazy. Fiolki i zakrętki można sterylizować w autoklawie w temperaturze 121 °C.
Jednorodna koncepcja:
- Wszystkie wykonane z polipropylenu
- Jednoczęściowa, jednoobrotowa zakrętka
Nadrukowane podziałki dla dokładnych pomiarów. Duży biały obszar do identyfikacji próbki. Sterylne.
Pakowane w 2 worki po 50 probówek.
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9401167 |
| Odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Opakowanie: | 2 x Worek po 50 pcs |
| Pojemność nominalna: | 5.0 ml |
| Rodzaj gwintu: | Wewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121704 |
| VP: | 2 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12.6 x 89.2 mm |
| Wysokość: | 89.2 mm |
| Zawartość VP: | 50 pcs |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 12.6 mm |
