Kriopojemniki, pokryte tworzywem sztucznym, 136 x 136 mm, LLG, bez separatorów
Treść:
1
Numer produktu:
4653682
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, pokryte tworzywem sztucznym, 136 x 136 mm, LLG, bez separatorów"
Z pokrywą. Kriopojemnikido zamrażania i przechowywania kriogenicznego.Wykonane z kartonu pokrytego tworzywem sztucznym, bez separatorów. Kwadratowe: 136 x 136 mm. Inne kolory dostępne na życzenie.
| Głębokość: | 136 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Karton |
| Materiał powłoki: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 4653682 |
| Szerokość: | 136 mm |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 136 x 136 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 32 mm |
| Z wkładką siatkową: | Nie |