Kriopojemniki LLG, pokryte tworzywem, Biały, bez separatorów
Treść:
10
Numer produktu:
6290877
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki LLG, pokryte tworzywem, Biały, bez separatorów"
Wykonane z kartonu pokrytego tworzywem sztucznym. Bez separatorów. Z pokrywą. Inne rozmiary i kolory dostępne na życzenie.
| Głębokość: | 136 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Karton |
| Materiał powłoki: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 6802726 VE |
| Szerokość: | 136 mm |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 136 x 136 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 75 mm |
| Z wkładką siatkową: | Nie |