Kriopojemniki LLG, pokryte tworzywem, 133 x 133, bez separatorów
Treść:
1
Numer produktu:
4654510
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki LLG, pokryte tworzywem, 133 x 133, bez separatorów"
Wykonane z kartonupokrytego tworzywem sztucznym.Bez separatorów.Wym.: 133 x 133 mm.Z pokrywą. Inne rozmiary i kolory dostępne na życzenie.
| Głębokość: | 133 mm |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Materiał: | Karton |
| Materiał powłoki: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 4654510 |
| Szerokość: | 133 mm |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 133 x 133 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 130 mm |
| Z wkładką siatkową: | Nie |