Inkubator INC 125 F digital
Treść:
1
Numer produktu:
4687494
Informacje dot. produktu "Inkubator INC 125 F digital"
Inkubator przeznaczony jest do precyzyjnej kontroli temperatury podczas zastosowań mikrobiologicznych do 100°C. INC 125 F digital to inkubator z wymuszonym obiegiem powietrza z wlotem powietrza do wstępnego podgrzewania, co zapewnia szybką, stabilną i jednolitą wydajność.
- Doskonała stabilność temperatury i jednorodność temperatury +/-0,3 °C
- Dostępność trybów licznika, timera i timera auto
- Elektronicznie regulowana klapa wentylacyjna i prędkość wentylatora od 0% do 100%
- Dostępny tryb dekontaminacji
- Łatwa do czyszczenia komora wykonana z odpornego na korozję materiału AISI 304
- Doskonała izolacja komory
- Możliwość ustawienia do 2 urządzeń (wytrząsarki lub inkubatora) w stosie (wymagane akcesoria)
- Dodatkowe wewnętrzne szklane drzwi, które zapobiegają rozpraszaniu ciepła, gdy drzwi zewnętrzne są otwarte w celu obserwacji próbek
- Zamykane drzwi (wyposażenie opcjonalne)
- Zawias drzwiowy wymieniany na życzenie
| Ciężar: | 60 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 415 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 635 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 6 |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 800 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020117172 |
| Pojemność nominalna: | 125 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 550 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 700 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+8 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +8 °C |
| Typ: | INC 125 F digital |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 550 x 415 x 550 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 700 x 635 x 720 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 550 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 720 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |