Inkubatory z wytrząsaniem INC 125 FS digital
Treść:
1
Numer produktu:
6328686
Informacje dot. produktu "Inkubatory z wytrząsaniem INC 125 FS digital"
INC 125 FS digital jest pierwszym inkubatorem z wytrząsaniem z opatentowaną wyjmowaną platformą wytrząsającą, która obsługuje zarówno inkubację statyczną jak i wytrząsaną. Po wyjęciu platformy wytrząsającej urządzenie może być używane jako zwykły inkubator.
- Platforma wytrząsająca o uniwersalnej konstrukcji do bezpośredniego mocowania klipsów mocujących lub maty samoprzylepnej
- Automatyczne rozpoznawanie platformy wytrząsającej
- Zatrzymuje wytrząsanie automatycznie po otwarciu drzwi
- Funkcja wytrząsania i hartowania może działać niezależnie
- Dostępność trybów licznika, timera i timera automatycznego
- Możliwość umieszczenia do 6 tacek z siatką drucianą (bez platformy wytrząsającej)
- Dostępny tryb dekontaminacji
- Komora wykonana z odpornego na korozję materiału AISI 304
- Doskonała izolacja komory
- Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanej platformie wytrząsającej i tacy ociekowej pod spodem
- Drzwiczki z trójwarstwową szybą do obserwacji próbek
- Możliwość ustawiania w stosy do 2 urządzeń (wytrząsarka lub inkubator) (wymagane akcesoria)
- Możliwość wymiany zawiasów drzwi na życzenie
- Kwalifikacje dotyczące instalacji i obsługi (IQ/OQ) dostępne na żądanie
| Amplituda wstrząsania: | 25 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 70 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 15 ... 32 °C |
| Głębokość: | 635 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 480 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 20 kg |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 32 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 15 °C |
| Moc cieplna: | 750 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020117233 |
| Prędkość: | 10 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 340 x 480 mm |
| Szerokość: | 700 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 340 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+8 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | +8 °C |
| Typ: | INC 125 FS digital SP 25 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41104405 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 700 x 635 x 720 mm |
| Wysokość: | 720 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |