Półki z siatki drucianej
Treść:
1
Numer produktu:
4691510
Informacje dot. produktu "Półki z siatki drucianej"
| Dla: | IKA OVEN 125 basic dry / control dry / INC 125 F / INC 125 FS |
|---|---|
| Głębokość: | 380 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0020118202 |
| Rodzaj wkładu: | Blacha perforowana |
| Szerokość: | 547 mm |
| Typ: | IO T 2.20 |
| UNSPSC: | 41104500 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 547 x 380 mm |