Elektrody pH, SenTix® Mic-D / Mic-B
Treść:
1
Numer produktu:
6234292
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, SenTix® Mic-D / Mic-B"
Mikroelektrody kombinowane pH w szklanej obudowie z elektrolitem ciekłym. Stały kabel o dł. 1 m.
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość wału: | 96 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Kształt membrany: | Cylinder |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Platyna |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103661 |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SenTix® Mic-B |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 3 mm |